جلسه طرح سالمسازی دریا به ریاست فرماندار شهرستان رودسر برگزار شد .

فرماندار رودسر: امسال دهیاران روستاهای ساحلی می توانند در نقاط مختلف ساحل طرح های سالمسازی دریا را اجرایی نمایند.  

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ امیرجانبازی رودسری فرماندارشهرستان رودسر در جلسه طرح سالمسازی دریا اعلام نمود : برای بهره مندی و استفاده نمودن مسافران و گردشگران از این موهبت الهی سه طرح سالمسازی دریا در سواحل رودسر ، کلاچای و چابکسر پیش بینی شده است . 

نماینده عالی دولت درشهرستان رودسر افزود : در تمامی طرح های سالمسازی دریا و همچنین 46 نقطه حادثه خیز سواحل شهرستان رودسر ناجیان غریق مستقر شده اند و در مواجهه با حوادث احتمالی وارد عمل خواهند شد . 

جانبازی رودسری در ادامه با بیان اینکه همه ناجیان غریق بیمه شده و آموزش ببینند گفت : تمامی ناجیان غریق حاضر در سواحل شهرستان باید بیمه شوند و همه ناجیان باید آموزش های خاص و اقدامات اولیه را برای نجات جان افراد غرق شده را دیده باشند .  

وی خاطر نشان کرد : امسال دهیاران روستاهای ساحلی می توانند در نقاط مختلف ساحل طرح های سالمسازی دریا را اجرایی نموده و با سرمایه گذاری مناسب می توانند برای روستای خود درآمد زایی نمایند .

وی تصریح کرد : تا کنون یک نفر در ساحل رودسر غرق شده است که آن هم در بیرون از طرح سالمسازی دریا و خارج از ساعت کار ناجیان غریق بوده است .

@gilan_roudsar

منبع : پایگاه اطلاع رسانی رودسرما |روابط عمومی فرمانداری.
برچسب ها : رودسر ,سالمسازی ,دریا ,ناجیان ,غریق ,شهرستان ,سالمسازی دریا ,ناجیان غریق ,شهرستان رودسر ,عمومی فرمانداری ,سواحل شهرستان ,روابط عمومی فرمانداری